Benelüks Paris Atlas Global (Amsterdam Giriş – Çıkış) 7 Gece

Atlas Global havayolu şirketinin İstanbul kalkışlı seferi ile yapılacak olan Benelüks ülkeleri ve Paris turu toplamda 7 gece sürecek olup giriş ve çıkış aşamaları Amsterdam kenti üzerinden gerçekleştirilecektir. Turun ilk günü içerisinde Amsterdam kentine varış ile birlikte buradan otobüs yolculuğu ile Belçika’nın başkenti Brüksel kentine ulaşım sağlanacak ve Grand Palace Meydanı ile Kraliyet Sarayı gibi yerlerin gezilmesinin ardından konaklama yapılacak otele gidilecektir. Sonraki gün otelde yapılan kahvaltı sonrası Orta Çağ mimarisi ile dikkat çeken ve ülkenin en gelişmiş ekonomisi bulunan kenti Brugge gezilecek ve buradan da Fransa’nın başkenti Paris, diğer rota olacaktır. Paris’te pek çok sanat eserinin sergilendiği Louvre Müzesi, herkes tarafından bilinen bir demir kule olan Eiffel Kulesi ve Zafer Takı gibi yapılar rehberin sunumuyla gezilecektir.

Paris kentinde program dahilinde yapılacak geziler haricinde belli bir müşteri katılımı gerektiren Lido Kabare Show ve Paris Şaheser Gezisi gibi ekstra organizasyonlar da düzenlenecektir. Bu bölgedeki turun ardından Lüksemburg’a varılacak ve eski şehir merkezi, Dükler Sarayı, şehir katedrali gibi yapılar keşfedilecektir. Lüksemburg sonrası otobüsle Köln kentine geçilecek ve burada bulunan Gotik Katedrali ile Rhein Nehri gibi güzellikler konukların beğenisine sunulacaktır. Günün kalan zaman dilimi için ise Köln’den ayrılıp Amsterdam kentine hareket edilerek buradaki Kırmızı Fener Sokağı, Şu Kanalları ve Dam Meydanı gibi turistik merkezler rehber eşliğinde gezilecektir. Gün sonunda konaklama da bölgede bulunan anlaşmalı ve lüks otellerden birinde yapılacaktır.

Amsterdam turunun sonraki gününde ise konuklara serbest zaman imkanı sağlanmakta ve dileyenler için Marken ve Volendam Kasaba Turu 30 Euro, Büyük Hollanda Turu ise 75 Euro bedel ödemek suretiyle yapılacaktır. Etkinlik bitiminde ise Amsterdam havalimanında buluşma sağlanarak güvenlik ve bagaj kontrolü gibi işlemler sonrası İstanbul’a varış sağlanacaktır. Konaklama, rehberlik, panoramik şehir turları ve bölgeler arası transfer işlemleri ile gidiş dönüş uçak biletleri tur paketine dahil edilmekte olup tura katılabilme adına en önemli husus ise vize alma sürecidir. Genel olarak tur şirketleri vize işlemlerinde müşterilerine yardımcı olma amacıyla departmanlar kurmaktadır. Konuklar kişisel harcamalar için de bütçe ayırmak gerektiğini unutmamalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*