Hollanda -Belçika Turu (Amsterdam-Brüksel-Brugge-Gent-Rotterdam)

Hollanda ülkesinin Amsterdam ve Rotterdam kentleriyle Belçika başkenti Brüksel ile Brugge ve Gent gibi noktalara uğranılacak gezi turu boyunca eşsiz ve unutulmaz anlar yaşayabilmek mümkündür. İlk gün İstanbul noktasında buluşma sağlanarak Dam Meydanı ve Tarihi Tren istasyonu gibi noktalar keşfedilmekte ve gün sonunda Brüksel kentine hareket edilerek geceleme amacıyla otele geçiş yapılacaktır. Brüksel’de başlayan ikinci günde otelde yapılan kahvaltı sonrası yörede bulunan Hotel De Ville Kulesi ve Grand Palace Meydanı gibi noktalar ziyaret edilecek ve bu mevkilerin geçmişi ile ilgili detaylı bilgi alınacaktır. Brüksel gezisi sonrası Belçika’nın bir diğer gözde şehri Brugge’a doğru yola çıkılacaktır.

Kanallarla çevrili bir yapıya sahip olan Brugge kenti ülkenin en çok ziyaret edilen noktası konumunda olup şehir Unesco Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Brugge gezisinin ardından heyecanlı sokakları ve romantik yapısıyla dikkat çeken Gent şehrine geçiş sağlanacak ve kent merkezindeki tarihi konaklar ile ilgili bilgi alınarak keyifli vakit geçirilecektir. Gün sonunda ise Gent şehrinde acente tarafından anlaşılan bir otele geçiş yapılacaktır. Turun sonraki günü ise otelde alınan kahvaltı sonrası Hollanda’ya dönüş yapılacak fakat rota ülkenin en kalabalık ve gelişmiş şehri olan Rotterdam olacaktır. Ticaret ve sanayi gibi sektörlerin geliştiği bölgede turizm anlamında ise postmodern binalar ve capcanlı sokaklar içerisinde şehri tanıma fırsatı sunulmaktadır.

Rotterdam kentinde yer alan şık ve cezbedici restoranlar ile alışveriş merkezlerinde de oldukça keyifli dakikalar yaşayabilmek mümkündür. Rotterdam kentinde yapılan konaklama ve kahvaltı sonrası Amsterdam kentine doğru hareket edilecek ve buradan da İstanbul’a dönüş sağlanacaktır. Rehberlik, panoramik şehir gezileri, kahvaltı dahil otel konaklamaları ve gidiş dönüş uçak biletleri gibi hizmetlerin dahil edildiği turda misafirlerin karşılaması gereken giderler arasında öğle ve akşam yemekleri, müze giriş ücretleri, schengen vizesi bedeli ve yurtdışı çıkış harcı gibi kalemler bulunmaktadır. Belirtilen hususlar dışında ekstra bagaj hakkı ve havayolu ücretlerinde meydana gelebilecek artışlar da ekstra gider olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*