Benelux – Paris turu – Pegasus Havayolları ile İzmir hareket (DUS-DUS)

Çocuklarınız için güzel bir tatil planı yapmak istiyorsanız ve yurtdışı seçeneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız tercihinizi Paris şehrinden yana yaparak Disneylandmekanının muhteşem dünyasını tanıma fırsatını çocuklarınıza verebilirsiniz. İzmir Havalimanı düzenlenen uçuş seferleri ile tercih edilebilir. İzmir’den çıkış yaparak Paris’e gidecek olan kişiler Pegasus Havayolları ile uygun fiyatlarda uçak biletleri satın alabilirler. Paris’e düzenleyeceğiniz seyahatlerinizde herhangi bir fazla masraf yapmak istemiyorsanız veya dil sorunu ile karşılaşmak istemiyorsanız seyahatinizi tur şirketleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşma sağlayacağınız seyahat acentaları seyahatlerinizi Türkçe rehberler öncelerinde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. İzmir’den çıkış yapılarak gerçekleştireceğiniz Benelüx – Paris turunuzu Pegasus Havayolları ile gerçekleştirdiğinizde yaklaşık olarak bin Euro ödeme yaparsınız.

Seyahatinizi İzmir’den başlatarak Düsseldorf aracılığıyla Lüksemburg’a geçiş yapacaksınız. Lüksemburg’da panoramik şehir turu yapacaksınız ve burada; UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan eski şehir merkezi, Anayasa Meydanı, Vedar Sokakları, Dükler Sarayı, Petrus Nehri Vadisi ve Şehir Katedrali’ni görme fırsatı yakalayacaksınız. Lüksemburg’dan sonra Paris’e geçiş yapacaksınız. Burada Eyfel Kulesi’ne çıkarak muhteşem Paris manzarasını izleme fırsatı bulursunuz. Paris’te; ChampsElysees, Louvre Müzesi Zafer Takı, Napolyon’un Mezarı, Etoile Meydanı, 3. Aleksandr Köprüsü, Grand Palace, Concorde Giyotin Meydanı, PetitPalace görülecektir.

Paris seyahatiniz sırasında Eyfel Kulesi gezisi, Seine Nehri tekne gezisi, Montmarte Ressamlar Tepesi gezisi, SacreCoeur Bazilikası ve Notre Dame Katedrali turu ücretli olacaktır. Bu tur yaklaşık 80 euro civarında olacaktır. Disneyland turları da ekstra olacak turlar arasında yer alır ve fiyatı 95 euro olacaktır. Disneyland turunda eğlenceli vakitler yaşayabilirsiniz. Bebekler Dünyası, üç boyutlu sinemalar, Karayip Korsanları Adası,uzaya yolculuk ve denizaltı maceraları gibi birçok aktivitelere katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çocuklarınızda Disneyland aktiviteleri ile eğlencenin doruğunu yakalayabilir.Lido Show turu da katılım yapabileceğiniz ekstra turlar arasındadır. 60 sene boyunca devamlılığını kouyan bu gösteri sayesinde dans gösterilerini izleyerek keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Paris gezisinin sonrasında Brüksel’e doğru yola çıkacaksınız. Burada yapacağınız panoramik şehir turunun ardından Amsterdam’a geçecek, burada da birçok yere ziyaret etme fırsatı bulacaksınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*