THY ile Sicilya Malta Turu

THY seferleri ile gerçekleştirilen Sicilya ve Malta turu 3 veya 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konseptiyle konaklama yapılacak şekilde düzenlenmektedir. İstanbul noktasında misafirler ile buluşma sağlanarak kontuar alanındaki işlemlerin tamamlanmasının ardından ilk rota olan Katanya bölgesine varış sağlanmakta be buradan da otobüsle Palermo kentine geçiş yapılmaktadır. Palermo şehir turunda San Giovanni Katedrali, ViaLiberta Caddesi ve Normanni Sarayı gibi tarihi noktalar ziyaret edilecek ve rehber eşliğinde detaylı bilgi alınacaktır. Gün sonunda geceleme amacıyla otele yerleşme yapılacak ve sonraki gün alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlere serbest zaman sağlanacak dileyenler için ise ekstra organizasyonlar yapılacaktır.

Palermo ve Katanya bölgesinde sunulan aktiviteler arasında 65 Euro tutarındaki EriceMonreale Turu, balıkçı kasabası niteliğindeki Cefalu turu, Sicilya bölgesinin tek aktif yanardağı olma özelliğine sahip olan Etna bölgesi ve Sicilya kıyılarında yer alan fantastik bir şehir Taormina gezisi gibi seçenekler mevcuttur. Bu etkinlikler sonrası sıradaki rota ise Malta ülkesi olup bu ülkede ilk olarak 2018 yılı Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilen Valletta şehri görülecektir. Yörede yer alan önemli turistik noktalar arasında Baracca Bahçeleri, Barok mimari tarzının en güzel örneklerinden birisi olan St. John Katedrali ve başkent tarihine ışık tutan bir yapı olan Başbakanlık Konutu bulunmaktadır. Malta bölgesinde program dahilinde yapılacak geziler haricinde belli bir müşteri katılımı gerektiren ekstra organizasyonlar da düzenlenecektir.

Misafirlerin isteği ve yeterli katılım olmasıyla birlikte balıkçı kayıklarının sunduğu eşsiz manzara ile ön plana çıkan bir balıkçı köyü olan Marsaxlokk gezisi ve Malta şövalyelerinin hikayeleri ile gözde haline gelen üç şehirler turu etkinliği 40 Euro bedel ödemek suretiyle yapılacaktır. Comino ve Cominotto adaları, T PinoKilisesi ve doğa harikası yerleri ile dikkat çeken AzureWindow gibi lokasyonların gezildiği 65 Euro tutarındaki Gozo turu seçenekleri konukların beğenisine sunulmaktadır. Etkinlik bitiminde ise Malta bölgesindeki havalimanına hareket edilerek THY uçağı ile İstanbul’a dönüş sağlanmaktadır. Rehberlik ve tur dahilindeki geziler ile uçak bileti gibi hizmetler tur için acenteler tarafından talep edilen bedele dahil edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*