7 Gece Madrid Valensiya Barselona Turu

Avrupa’yı gezmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birbirinden şahane tur fırsatları ile 7 gün boyunca 3 ülke görmek, Avrupa’da tatil yapmanın keyfini son damlasına kadar yaşamak mümkün. İlk durak Madrid! Sabah kahvaltınızı İspanya Krallığı’nın başkenti ve aynı zamanda İspanya’nın en büyük belediyesi olan Madrid’de yapabilir, İspanya’nın eski başkenti olan Toledo gezisi esnasında Madrid’in hem kültürel değerlerine hem ekonomisine hem de siyasi yapısına ilişkin birçok bilginin sahibi olabilirsiniz. Kültürünüze kültür, keyfinize keyif katacak bu tatilin ikinci durağında ise Valensiya var. İspanya’nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Valensiya’yı görmeden turu tamamlamak olmaz! Bir ara sıcak lezzetinde gezinize renk katacak, tarihi eser ve modern mimari eserleri ile uzun süre hafızalarında yer edecek olan Valensiya’yı çok seveceksiniz.

Son durak ise Barselona! İspanya denilince akla ilk o geliyor. İspanya’nın en popüler turistik şehri olma ünvanını hakkını vere vere taşıyan Barselona, turizm ve deniz tatili denildiğinde yıldızı parlayan ülkelerden…

7 Gece Madrid Valensiya Barselona Turu

Kendi imkanlarınızı zorlayarak çıktığınız Avrupa tatillerinde 7 günde 1 ülkeyi zor geziyorsanız bu düzeni ufak bir dokunuşla değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 7 Gece Madrid Valensiya Barselona Turu imkanlarından faydalanmak!

Size en uygun tarih aralığını seçerek, ödeme kolaylıklarından yararlanarak üstelik 7 günde 3 ülkeyi karış karış gezip tüm tarihini öğrenerek kültürel bir gezi yapmak hayallerinizi süslüyorsa, işte size fırsat! Turlarla daha önce hiç tatile çıkmadıysanız hiç korkmayın. Emin olun ki, kendi imkanlarınızla çıktığınız tatillerdeki konforu yakalayacak ve onlardan daha keyifli, daha ekonomik bir tatil yapmış olacaksınız.

Tatil esnasında para hesabı yapmak, şimdi nereye gitsek diye araştırmak, ne nerede yenir, neyi meşhurdur diye saatlerce düşünmek ve Avrupa tatillerinde sık yaşanan dil problemi tatilinizden hiçbir şey anlamadan dönmenize neden olur. Sizlerin yerine her ayrıntının profesyonel ekipler tarafından düşünüldüğü Madrid Valensiya Barselona turu esnasında yorulacağınız hiçbir detayla uğraşmaz, rehberlerden en güvenilir, en hızlı ve en ayrıntılı bilgiyi alır, tatilde olmanın anlamını bir kez daha anlama fırsatı yakalarsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*