7 gece 8 gün Fransa İtalya Turu

Avrupa tatiline çıkacaksanız hem rahat bir tatil geçirmek hem en ufak detaylara kadar şehirlerde görülmedik, ayak basılmadık yer bırakmamak için turlu Avrupa tatil fırsatları konusunu bir düşünün deriz. Hem ekonomik fiyatlara, sizin kendi imkanlarınızla çıktığınız tatilin neredeyse yarı fiyatına, gezi boyunca birçok şey tur paketine dahil avantajıyla elinizi cebinize atmayacağınız bir 7 gece 8 gün Fransa İtalya Turu için ne dersiniz?

Bu tatile çıktığınızda 7 gece 8 gün boyunca Fransa’dan başlayıp İtalya’da da gezilmedik görülmedik nokta bırakmayacaksınız. Mavi, beyaz, çizgili bayrağı ile “özgürlük, eşitlik, kardeşlik” simgelerini taşıdığı düşünülen Fransa’dan “yeşil, beyaz, kırmızı” bayrağı nedeniyle roka, parmesan peyniri ve domatesi simgelediği dünya genelinde konuşan İtalya’ya uzanan bir yolculuk… Venedik’te gondol keyfi, Milano’da alışveriş çılgınlığı, Fransa’nın Paris’inde tam bir balayı tadında geçecek aşıklar şehri turu imkanı! Bu tatil, erken rezervasyon imkanı ile şimdi çok uygun fiyatlara sizlerin yer ayırtmanızı bekliyor.

7 gece 8 gün Fransa İtalya Turu

Bu 7 gece 8 gün Fransa İtalya Turu tatiline eğer eşinizle, sevgilinizle çıkacaksanız çok şanslısınız. Çünkü turunuzun başlangıç noktası Fransa’da ziyaret edeceğiniz Paris, ikinci bir balayı için birebir. Bu nedenle birçok çifte düğünün hemen sonrasında bu tura katılması, düğünün yorgunluğunu, stresini aşıklar şehri Paris’te atması tavsiye edilir. Eyfel Kulesi önünde en güzel pozlarınızı verip ardından İtalya’ya uzanan yolculuğunuzda Avrupa’da alışverişin keyfini moda dünyasının en önemli şehirlerinden Milano’da tadabilirsiniz. Birçok İtalya tatilcisi, dönüşünde sadece pizza yiyip Milano’da alışveriş yapmak için dahi defalarca bu tura katılabileceğini söylüyor.

Eşsiz anılar biriktireceğiniz, iki Avrupa ülkesini, üstelik en popüler, en gözde turist bölgelerini 7 gece 8 günde gezerek tatilin keyfini çıkarabilir, tek vize ile Avrupa’da bir hafta boyunca 2 ülke görmenin lezzetini döndüğünüzde ballandıra ballandıra anlatabilirsiniz. Bu tatil fırsatı için henüz geç değil. Hemen online adreslerden size en uygun 7 gece 8 gün Fransa İtalya Turu fırsatlarını araştırarak tatil planlarınızı oluşturmaya, size en uygun tarih aralığı için erken rezervasyonunuzu yaptırmaya başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*