5 DLX Amalea ile Hollanda Belçika 7 Gece

 

2018 model 5 DLX Amalea Gemisi ile düzenlenecek tur kapsamında Hollanda ve Belçika ülkelerinde 7 gece gemi konaklaması ile tatil yapabilmek mümkün olmaktadır. Etkinlik kapsamında İstanbul’dan Amsterdam kentine uçak ile varış sağlanmakta ve havalimanından gemiye transfer işleminin sağlanmasının ardından konuklara yeterli düzeyde serbest zaman tanınacaktır. Son derece modern be konforlu bir şekilde dizayn edilen Amalea Gemisinde wi-fi, şişe suyu, bornoz ve terlik gibi hizmetler kabin içerisinde misafirlere sunulmaktadır. Tam pansiyon konseptiyle konaklama yapılacak gemide öğle ve akşam yemeklerinde ücretsiz alkollü ve alkolsüz içki ikramı yapılacaktır. Tur kapsamında Amsterdam, Rotterdam ve Schooenvan gibi bölgelere ziyaret yapılacaktır.

Etkinliğe katılmak isteyen kişilerin vize alması gerekmekte olup bu işlem için, gemideki personellere 7 gün boyunca gerilecek bahşişler be yurtdışı çıkış harcı gibi masraflar için de ekstra bütçe ayırmaları çok önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Organizasyon kapsamında dileyen konuklar için geminin yanaştığı limandan ücretsiz olarak bisiklet kiralama hizmeti de sunulacaktır. Mimari yapısı ve zengin alışveriş olanakları ile dikkat çeken Rotterdam kenti Avrupa kıtasının em büyük limanlarından birisine sahiptir. Bölgede görülmeye değer rotalar arasında Euromast Kulesi ve Erasmus Köprüsü gibi yerler bulunmakta olup bölgeye gidildiğinde Hollanda Peyniri ve Kurabiyesi gibi lezzetlerin mutlaka tadına bakılmalıdır.

Organizasyon kapsamında uğranılacak kentlerden Antwerp şehri ise Belçika ülkesinin en kalabalık bölgesi olup kentte sanayi ve ticaret gibi iş kolları oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Yörede bulunan turistik noktalar arasında Central Station ve GroteMarkt yer almaktadır. Yemek kültürüne bakıldığı zaman ise TheChocolateLine ve Bourla gibi lezzetler ön plana çıkmaktadır. Belçika’nın Gent şehri ise Orta Çağ döneminden kalma mimari yapısıyla dikkat çekmekte olup bölgede her yaz sokak festivali etkinliği gerçekleştirilmektedir. Gent şehrindeki uğranabilecek yerler arasında Saint Nicholas Kilisesi ve GraventSteen Kalesi yer almaktadır. Gemi turu ile benzersiz ve unutulmaz bir tatil keyfi sürmek ve güzel anılar biriktirmek mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*