Antalya hareketli Benelux ve Paris turları

Eşi ile beraber Paris’te romantik dakikalar yaşamak isteyen kişiler çocuklarıyla Disneylandmekanındabulunan korsan adaları ve fantezi ülkeleri ile eğlenmek isteyen kişiler yurtdışı seçenekleri arasında Paris şehrini tercih ederek keyifli anlar yaşamanın yollarını ararlar. Antalya Havalimanı yurtdışına geniş uçuş ağı ile sıkça tercih edilen havalimanları arasında bulunur. Bu havalimanında hizmet veren Pegasus Hava Yolları uygun fiyatları ile yurtdışı uçuş hizmeti verir. Paris uçuş bileti almak isteyen Antalya Havalimanı yolcuları uçak biletlerini Pegasus havayollarından alarak indirimli uçuş yapmanın keyfini yaşayabilirler. Paris’e yapılacak olan seyahatlerinin tur liderleri eşliğinde yapılmasını, daha düzenli bir şekilde yapılmasını isteyenler tur şirketleri ile görüşme yaparak Antalya hareketli Beneluks – Paris turları satın alabilirler ödeyecekler ücret yaklaşık olarak 1000 Euro’dur.

Bu seyahatleri sırasında Antalya’dan Amsterdam’a gidecek olan misafirler Amsterdam’da; Kraliyet Sarayı, Dam Meydanı ve çiçek pazarını göreceklerdir. Bir gün boyunca Amsterdam konaklaması ile panoramik şehir turuna devam edeceklerlerdir. Ister misafirler ekstra yapılan Marken&Volendam& Lahey turlarına katılarak; Parlamento Binası’nın, Meclis Binası’nı, Adalet Divanı’nı görebilirler. Amsterdam’dan sonra Rotterdam aracılığıyla Brüksel’e geçilecektir. Brüksel’de ziyaret edilecek yerler; Borsa Binası, Çin Çay Evleri, Heysel Stadyumu, Japon mimarisi Atomyum, Kral Albert Sarayı ve Büyük Katedral Meydanı’dır.

Bürüksel’in sonrasında Paris’e geçilecektir. Paris’te Eyfel Kulesi’ne çıkma imkanı bulacaksınız. Burada Paris’in mükemmel manzarasını izleme olanağı bulabilirsiniz. Opera Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, Zafer takı, Concorde Meydanı Askeri Müze, Louvre Sarayı, Meclis Binası, Madlen Klisesi, PetitPalais, Grand Palais, ComedieFrancais, Napoleon’un Mezarı görülmesi gereken diğer yerlerdendir. Seine Nehri gezisi sırasında görülecek yerler; Millet Meclisi, Oray Müzesi, Notre Dam Katedrali, Cite Adası, Belediye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Amerikan Klisesi ve Modern Sanatlar Müzesi’dir. Misafirler için ekstra düzenlenecek Disneyland çift Park turu olacaktır. Bu tur yaklaşık 130 Euro’dur. Çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirebilmesi için bu tura katılım yaparak korsan adalarına, Amerikan kasabalarına fantezi dünyasına ve keşifler diyarına ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Eğlencenin doruklarına ulaşmak isteyen kişiler mutlaka bu tura katılım yapmalıdırlar.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*