Benelüks Paris Sömestir Özel Turu

Sömestr tatili ailelerin çocukları ile özel planlar yapabileceği zaman dilimlerinden olduğundan aile bireylerinin hepsinin hoşuna gidecek turu seçme zor olmakla birlikte Benelüks ile Paris bunun için ideal bir programa sahiptir.  Herkesi mutlu edecek Benelüks Paris Sömestir Özel Turu Sabiha Gökçen Havalimanının Dış Hatlarında buluşup Brüksel’e uçuşla başlayıp Amsterdam’a geçişle devam etmektedir.

1.Gün: Amsterdam şehir turunda, Kırmızı Fener Sokağı, Dam Meydanı, Merkez İstasyon, Çiçek Pazarı, Kraliyet Sarayı ve Ulusal Anıt gezilir.

2.Gün: Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da dileyen serbest zamanda kenti gezebilir isteyenler ise ekstra düzenlenen Muhteşem Hollanda turuna katılabilir. Muhteşem Hollanda turunda, kuzeyin Venediği Amsterdam’ın kanalları, köprüleri, dünyaca ünlü elmas mücevher fabrikası, Volendam kasabası, Marken kasabası ve porselenleri, festivalleri ile ünlü Delft şehri gezilir.

3.Gün: Lüksemburg’a geçerken yol üzerindeki Remich ve Schengen turuna dileyenlerin katılımı sonrasında kente varılır. Varışın akabinde yapılan şehir gezisinde, eski şehir merkezi, Anayasa Meydanı, Petrus nehri vadisi, Dükler Sarayı, şehir katedrali gezilir.

4.Gün: Kahvaltıdan sonra Paris’e geçilir. Paris’te, Champs Elysees,  Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Zafer Takı, D’orsay Müzesi, Napolyon’un mezarı, Grand Palace ve Petite Palace, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier, Etoile Meydanı ve 3. Aleksandr köprüsünün gezileceği şehir turu yapılır.

5.Gün: Otelde alınan kahvaltının ardından dileyen serbest gezebilir dileyen ise ekstra düzenlenen Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi, Sacre Coeur Bazilikası ve Montmarte ressamlar tepesi turuna dahil olabilir. Paris’ın sıfır noktası olan resim molasından sonra isteyenler akşam Paris by night turuna katılabilirler.

6.Gün: Dileyenler her yaşta insanın eğlenebileceği Disneyland gezisine katılabilir. Ortalama 95 Euro civarında bir maliyeti olan Disneyland turunda kişiler,  Mark Twain’in Gemisi, Hayaletlerevi, denizaltı macerası, Karayip korsanları mağarası, Indiana Jones, Robinson’un evi, 3 boyutlu sinema gibi daha yüzlerce aktiviteden birini seçip çılgınlar gibi eğlenebilirler. Günün akşamında ise 60 yıldır devam eden, şarkılara konu olan Paris sokaklarının ışıklandırıldığı Lıdo Show’a isteyenler katılabilir.

7.Gün: Brüksel yolu üzerindeki çikolatası, UNESCO koruması altındaki yapıları, kanalları ve köprüleri ile ünlü Brugge kentinin gezilir. Brüksel’e varışın hemen akabinde şehir turu yapılır. 8.Gün: Otelde yapılan kahvaltının ardından havaalanına geçilir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ile tur sona erdirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*