Pegasus Havayolları ile Benelux Paris Turu

Pegasus Havayolları ile çok sayıda ülke ve şehir turlarına ulaşıldığı gibi Benelux ve Paris şehir turu için indirimli tur fırsatlarından yararlanarak indirimli fiyatlarla ulaşılmaktadır. Pegasus Havayolları ile Benelux Paris turu keyifli geçmektedir. Uygun fiyatlarla sağlanan tur Ankara ile Düsseldorf arasında gerçekleşmektedir. Ekonomi sınıfı uçak biletleri alınmakta olup havalimanı vergileri ücrete dâhil edilen hizmetler arasındadır. Havalimanı vergileri, 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama fırsatları, havalimanından otele ulaşım imkânı, şehirlerarası transferler, panoramik şehir turları, Türkçe rehber, zorunlu seyahat sigortası gibi hizmetler verilen ücret içerisinde bulunup güvenli bir tur vaad edilmektedir.,

Belçika, Hollanda, Lüksemburg turu olan Benelux turunda profesyonel Türkçe rehber hizmeti ile şehirlerin en sevilen noktaları ziyaret edilmektedir. Ankara Esenboğa Havalimanı kalkışlı Pegasus Havayolları uçağı ile bilet ve biniş işlemlerinin yapılmasının ardından Düsseldorfa uçuş gerçekleşmekte iken Lüksemburg ziyareti başlamaktadır. Lüksemburg şehir turunda Petrus Nehri vadisi, Anaysa Meydanı, Vedar sokakları görülecek yerlerden birkaçıdır. Ardından Paris’e hareket başlamakta ve şehrin sokaklarında özgürce gezilebilmektedir. Paris güzergâhı üzerinde farklı turlara katılmak mümkün. Tur lideri tarafından ekstra düzenlen tur Paris turu ile Eiffel Kulesi, Notre Dame Katedrali, Seine Nehri tekne gezisi gibi etkinlikler yapılmaktadır.

Hollanda kültür ve sanat yönünden zengin olup canlı gece hayatıyla dikkat çekmektedir. Grass Coffee Hollanda’nın mekânlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Hollanda’da Vlaamse Fritez sevilen alışveriş mekânlarından biri olup Madame Tussauds, Yeni Kilise Begijnhof ülkenin gezilecek yerlerindendir. Belçika’da gezilecek yerler arasında Brüksel, Brugge, Antwerp, Ghent, Mecelen, Liege, Flanders bölgeleri olmaktadır. Hollanda ve Belçika’ya yakın bir konumda olan Lüksemburg yemyeşil bir ülkedir. Ülkenin coğrafi konumu çeşitli avantakları da beraberinde getirmiştir. Tarihi mekânların nerdeyse tamamı buranın merkezinde bulunmaktadır. Lüksemburg’un bir diğer özelliği ise bisiklet kültürü bakımından Avrupa’da en gelişmiş ülkeler arasındadır.  Şehrin kültürü hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştıracak Bock Casemates gezilecek yerlerde ilk sırada yer almaktadır. Grandük Jean Modern Sanatlar Müzesi, ise tarihin izlerini taşıyan Petrus üzerinden Adolphe Köprüsü üzerinden güvenli geçiş sağlamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*