Pegasus ile Almanya Polonya Turu

Kaliteli Avrupa ülkeleri arasında yer alan Polonya ile komşu olan Almanya yıl içerisinde ülkeden binlerce turisti gezi turu kapsamında en uygun havayolu firmalarından olan Pegasus ile taşımaktadır. Pegasus ile Almanya Polonya turu uygun ödeme seçenekleri ile her bütçeye hitap eden avantajlar sunmaktadır. İstanbul’dan hareket eden tur kafilesi ortalama 449 Euro’dan başlayan fiyatlarla gezi programına dahil olabilmektedir. Turun ilk gününde Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı Pegasus uçağı ile Polonya Poznan’a hareket gerçekleştirilmektedir. Varış sonrasında otele transfer edilen yolcular bir gece burada konaklamaktadır.

2.gün Poznan şehir turu için hareket eden kafile bu gezi sırasında; The Palm House, Şehir Binası, Market Meydanı, St. Maria Magdelena Collegiate Kilisesi ve Özgürlük Meydanı’nı görmektedir. Gezi sonrasında Varşova’ya doğru yola çıkan konuklar bu sırada ekstra tur programı dahilinde gotik tarzdaki tarihi yapıları, kiliseleri, anıtları yakından görebilmektedir. Varşova’ya varış sonrasında otelde konaklama yapılmaktadır. Programın 3.gününde sabah kahvaltısı sonrasında panoramik şehir turu düzenlenmektedir. Bu esnada birçok yerin görülmesi mümkündür. Gezi sırasında; Kraliyet Meydanı, III. Zygmunt Waza sütün heykeli, Deniz Kızı Sirena anıtı, Barbakan, Çanlı Meydan ve Madam Curie’nin evi ziyaret edilecek özel mekanlar arasında yer almaktadır. Programın 4.gününde kahvaltı sonrasında Krakow şehir turu başlamaktadır. Bu gezi ile tarihi yapıların yakından görülmesi mümkün olmaktadır. Wawel Katedrali, Wawel Kalesi, Pazar Meydanı, Kumaş Pazarı, Kapalı Çarşı, Meryem Ana Bazilikası, Barbakan, Slowacki Tiyatrosu görülecek yerler arasında bulunmaktadır. İsteyen konuklar ekstra ücretli tur programlarına dahil olabilmektedir. 5.gün kafile Wroclaw’a doğru yola çıkmaktadır. Varış sonrasında şehir turu sırasında; Katedral Adası, Şehir Binası, Hala Ludowa ziyaretleri gerçekleştirilmektedir.

Tur programının 6.gününde Berlin’e hareket eden kafile Dresden’e varmalarının ardından şehir turuna başlamaktadır. Burada; Martin Luther Meydanı, Semper Opera Binası, Kadınlar Kilisesi, Prag Caddesi, Tiyatro Meydanı görülecek yerler arasında bulunmaktadır. 7.gün Berlin’de şehir turu gerçekleştirilmektedir. Görülecek yerler arasında; Berlin Katedrali,Friedrichstraße ve Gendarmenmarkt Katedralleri, Nikolai Meydanı,Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı,Alexanderplatz, Fernsehturm ve Schlossplatz ve Unter den Linden Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Konaklamanın ardından 8.gün kahvaltı sonrasında havalimanına doğru hareket eden kafile Pegasus Havayolu şirketine ait ilgili uçakla İstanbul’a doğru hareket etmektedir. İstanbul’a varış sonrasında tur programı da sona ermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*