İstanbul Malta ve Velatta Tur Paketleri

İstanbul üzerinden Malta içerisine yapılan gezilere ait tur paketleri her geçen gün biraz daha ilgi görmekte ve Velatta başta olmak üzere ülkenin birçok özel bölgesi bu tur kapsamında ziyaret edilebilmektedir. İstanbul Malta ve Velattatur paketleri ile tatile giden kişiler çok önemli yerleri yakından görebilmenin dışında ülkenin kendine has olan kültürüyle de tanışabilmektedir. Söz konusu geziye katılmak için tur paketlerini satın alanların bir takım hususlara dikkat etmesinde fayda vardır. Bu gezilerin zamanı çok önemlidir ve daha önceden açıklanan plan dahilinde hareket edildiği için insanların zaman konusuna çok fazla özen göstermesi gerekir. Bilindiği gibi uçak biletleri önceden ayarlanmakta ve zaman konusunda sıkıntı yaşayan kişiler, uçağı kaçırdıklarında tura katılma fırsatını kaybetmektedir. Böyle olumsuzlukların yaşanmaması adına kişilerin daha erken hareket etmeleri çok önemlidir.

İstanbul’dan hareket eden yolcular Malta’ya ulaştıklarında özel araç ile karşılanmaktadır. Daha sonra bu araca geçen yolcular öncelikle Valetta kentini gezmekte ve bunu panoramik bir tur ile yapmaktadır. Daha sonra ise otele geçerek dinlenen kişiler geceyi burada geçirmektedir. İstemeleri halinde otelin bölümlerinde zaman geçirebilirler. Ertesi güne özel bir kahvaltı ile merhaba denildikten sonra hazırlıklar tamamlanır tamamlanmaz otelden ayrılarak bu ada ülkesi gezilmeye başlanmaktadır. Baracca Bahçeleri, Büyük Liman ve St. Co Katedrali bu kentin en özel yerleri arasındadır ve her yıl çok sayıda turist buraları daha yakından görebilmek için buraya gelmektedir. İlk gün böyle geçtikten sonra yine otele gelinmekte ve ertesi güne kadar burada dinlenilmektedir.

Gezinin bir sonraki gününde ise ülkenin en ünlü bölgelerinden birisi olan Mosta&Mdina’ya geçilmektedir. Mdina, ülkenin eski başkentlerinden bir tanesidir ve buna bağlı olarak söz konusu yerleşim yerinde çok sayıda tarihi yapı bulunur. İnsanlar bu yapıları ziyaret etmekten çok büyük keyif alırlar. Ayrıca isteyen kişiler ekstra ücret ödemek şartı ile 3 Şehirler olarak bilinen bölgeyi ziyaret edebilirler. Gezinin diğer zamanlarında ise insanlar serbest bırakılmakta ve daha rahat bir şekilde ülkeyi görme şansı yakalamaktadırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*