İstanbul Malta 3 Şehir Tur Paketi

Tur şirketleri tarafından düzenlenen gezilerde farklı ülkelerin paketi satılırken özellikle İstanbul Atatürk Havalimanından hareket edecek olan kişiler için Malta sınırları içinde bulunan 3 şehir alternatifi çok fazla dikkat çekmektedir. İstanbul Malta 3 şehir tur paketi sayesinde insanlar Malta’nın en özel yerlerini çok daha yakından görebilme fırsatı elde ederken burada yapılacak olan etkinliklere katılmak suretiyle de farklı bir deneyim yaşanması söz konusudur. Bahsedilen paketi alacak olan kişiler sadece paket ücreti ödeyecektir. Diğer yapılan harcamalar ise tur şirketleri tarafından karşılanacaksa da insanların maddi olarak hazırlık gitmesi son derece önemlidir. Çünkü burada yer alan şehirler gezilirken bazen hediyelik eşya alma fırsatı yakalanmakta ya da farklı bir lezzeti tatmak isteyen kişilerin ekstra ödeme yapması gerekebilmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar bölümünden havalanan uçaklarla Malta’ya gelen turistleri, havaalanı kapısında otobüs beklemektedir. Bu otobüse geçen turistler, ülkenin en önemli kültürel beşiği olarak kabul edilen Üç Şehirleri panoramik olarak gezme fırsatı bulmaktadır. Şövalyeler kentleri olarak da bilinen söz konusu yerler gezildikten sonra insanların dinlenmesi için otele geçilmektedir. Otelde dinlenen insanlar ertesi güne çok özel bir kahvaltı ile başlamakta ve daha sonra geziye kaldıkları yerden devam etmektedir. İkinci günü adresi ise çok daha farklı mekanlardır ve insanlar buraları ziyaret etmekten çok büyük keyif almaktadır.

İkinci güne Mosta ile başlayan turistler, günün ilerleyen saatlerinde farklı bölgeleri de ziyaret etmektedir. Malta içerisinde yer alan kentlerde Baba başta olmak üzere farklı film ve dizilerin çekimi yapıldı. Dolayısıyla da turistler söz konusu alanları çok daha yakından görmek istemektedir. İkinci gün kapsamında Rabat, Valetta, Mdina gibi yerler gezilmektedir. Diğer günde ise kahvaltıdan sonra Gazo Adasına geçiş yapılmaktadır. T’Pino Kilisesini de yakından gören kişiler daha sonra ise geziye diğer bölümlerle devam etmektedir. Ülkenin her köşesinden doğal güzellikler fışkırmasına karşın tarihi yapıların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Dolayısıyla da insanlar burada istedikleri bütün her şeyi bulabilmekte ve bu tatilden çok büyük keyif almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*