Flash Promosyon Elegant Avrupa Turu

Avrupa dünya üzerinde gezilmeyi ve görülmeyi hak eden elegant kıtalardan birisi olup flash bir gezi yaparak tatil günlerini güzel değerlendirmek ve bu turu daha uygun fiyatlı promosyon biletleriyle yapmak mümkündür.  7 gece 8 gün sürecek olan Flash Promosyon Elegant Avrupa Turu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında pasaport, bagaj ve bilet kontrollerinin ardından Milano’ya uçarak başlamaktadır.

1.Gün: Milano Havalimanından rehber eşliğinde özel otobüslerle Cevova’ya geçilir. Cenova şehir turunda, Carlo Felice Opera Binası, Antik liman bölgesi, Antik Fener Kulesi, Ferrari Meydanı,  Dükler Sarayı ve San Lorenzo Katedrali görülür. Cote d’Azur bölgesinin en güzel yamaçları ve koyları gezildikten sonra Monaco Prenliğine geçilip saray ve çevresi panoramik olarak görüldükten sonra Monte Carlo’ya varılır.

Monaco’nun ve lüksün ihtişamın başkenti Monte Carlo’da dünyanın en pahalı otelleri, son model otoların bulunduğu sokaklar gezildikten sonra Nice bölgesinde bulunan otele intikal edilir.

2.Gün: Nice’de, Massena Meydanı, Antika Pazarı, Promenade des Anglais gezildikten sonra dileyen belli ücret karşılığında yapılan St. Paul de Vence turunun akabinde Marsilya’ya geçilir. 3.Gün: Marsilya’da, Saint Jean kalesi, belediye binası,opera binası ve Antik Liman gezilir. Ardından renkli evleriyle gölün iki yakasına yerleşmiş Annecy’e geçilerek, Savoy Alplerinin güzel manzarası, geçmişte hapishane, saray olarak kullanılan Palais de lIsle Kalesi görüldükten sonra Cenevre’ye transfer gerçekleştirilir.

4.Gün: Cenevre’de, Rousseau Adası, Leman Gölü, eski şehir, Birleşmiş Milletler Binası,  Mont Blanc Köprüsü ve Büyük Katedral gezilir. Ardından arzu edenler için ekstra Lozan, Montrö ve Chillon turu düzenlenir.

5.Gün: Alsace bölgesinde bulunan Strasbourg, Colmar, Freiburg turu ekstra olarak düzenlenir. Strasbourg kentinde, Kammerz evi, Küçük Fransa, Notre Dame Katedrali ve Katedral meydanı, masallar diyarı Colmar’da, Küçük Venedik olarak nitelendirilen Petite Venise bölgesi, Eski Gümrük Binası ve Pfister evi, Freiburg kentinde ise, Münsterplatz meydanı, Freiburg Üniversitesi, belediye binası, Pazar yeri, Lonca binası ve Gotik mimarisiyle yapılan binalar gezilir.

6.Gün: Almanya, İsviçre ve Avusturya’nın kesiştiği noktada bulunan Konstanz Gölü kenarındaki Konstanz kenti panoramik olarak gezildikten sonra Zürih’e geçilir. Zürih’te, Bahnhofstrasse Caddesi, Fraumünster Kilisesi, İsviçre ulusal müzesi, Grossmunster Kilisesi, Zurich Altstadt  ve saat kulesi gezildikten sonra İsviçre’nin Monte Carlos’u olarak bilinen Lugano gölü kıyısına kurulmuş Lugano gezilerek Milona’ya varılır.

7.Gün: Milano’da, Duomo Meydanı ve Katedrali, La Galeria, Porta Romano ve La Scala operası gezilir. Dileyenler Como turuna katılabilir.

8.Gün: Milano’dan İstanbul’a varışla tur neticelendirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*