Amsterdam Türk Hava Yolları Tur Paketi

Amsterdam ziyaretleri için Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen 2 gece süreli tur elde edilmesinin için ülkeye gerçekleştirilecek uçuşlarda çeşitli tur paketi tercih edilebilmektedir. Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam Türk Hava yolları 2 gece tur paketi ile panoramik şehir turu gerçekleştirilebilir. İstanbul Havalimanından gidiş- dönüş seferleri ekonomi sınıfı uçak bileti olarak satışa sunulmaktadır. Konaklama için 3 yıldızlı oteller kullanılmakta olup, otelde kalınan gece sayısına göre kahvaltı verilmektedir. Turlarda zorunlu olarak seyahat sigortası yapılmaktadır. Türkçe tur lideri hizmeti de bu turların kapsamına girmektedir.

Amsterdam turu 3 gün 2 gece olmakta olup gezinin son günü için otelde bir kahvaltı ve uçuş saati yaklaşana kadar tur lideri tarafından ekstra bir tur belirlenebilir. En fazla görülmek istenilen bölge ve şartlar dikkate alınarak yapılacak tur ile bekleme süresi tamamlanabilir. Turun ardından tur liderinin belirlediği vakitte havalimanına doğru hareket başlamaktadır. Bilet işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından İstanbul Türk Hava Yolları uçağı harekete geçmekte ve İstanbul varış noktasında yolculuk sona ermektedir.

En güvenli şehirlerden biri olan Amsterdam zengin bir kültüre sahiptir. Yıl içerisinde bol turist ağırlayan Amsterdam müzeleri, mutfağı, gece hayatı ve manzaraları ile ilgi odağı olmaktadır. Önemli ve ismi duyulan bir müze olarak Van Gogh müzesi çok sayıda Japon eseri bulundurmaktadır. Rijksemuseum ise devlet müzesi olup gezilmesi gereken yerler arasındadır. Şehrin bir diğer önemli simgesi olan Jordaan kanal etrafında sıralanan çiçekli balkonlardan oluşan binalar ile harika bir mekândır.

Amsterdam gece hayatı için oldukça popüler mekânlara sahiptir. Her yaştan kişiye uygun eğlence mekânları popüler Avrupa şehirleri arasına girmeyi başarmıştır. Kafelerin iç tasarımları ise göz kamaştırıcıdır. Gerek iç mekândekorasyonları gerekse müzikleri ve partileri ile gece hayatının oldukça renkli yaşandığı bir şehirdir. Rozengracht Amsterdam’ın en eski zamanlarda açılmış olan eğlence mekânıdır. Amsterdam çok farklı kültüre ait lezzetleri bir araya toplamaktadır. Bu nedenle kendine özgü fazla bir lezzetin bulunmadığı bir yerdir diyebiliriz. Hollanda kültürü burada da devam etmiş olup peynir, sandviç, deniz ürünleri sıkça tüketilmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*