Adana Çıkışlı Almanya Romantik Yol Tur Paketi

Yaz aylarında artış gösteren ve çeşitli yerlere düzenlenen tur paketi hizmetlerinden Adana çıkışlı olup Almanya ülkesine yapılacak seyahatteki romantik hava yol boyunca sürdüğü gibi turun sonunda da bu paket farkını hissettirecektir. Yedi gece sürecek olan Adana çıkışlı Almanya romantik yol tur paketi kapsamında pek çok şey düşünülmüş ve ihtiyaca yönelik tüm ayarlamalar yapılmıştır. Yapılacak şehir turları ve konaklanacak oteller gibi daha birçok konuda düzenlemeler bitmiştir.

Bu paketin programı hakkında genel ifadelerle bazı şeyler söylemek mümkün. Seyahat, tur lideriyle Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali içinde buluşunca başlamaktadır. Uçak işlemlerinden sonra ünlü yazar Goethe’nin doğduğu yer olan Frankfurt’a varış ile panoramik tur başlamış olmaktadır. Burada görülmesi gereken yerlere gidildikten sonra otele varış gerçekleşmektedir. Ertesi gün oteldeki kahvaltıdan sonra Würzburg’a gidilecektir. Burada Kraliyet Sarayı ve Katedral Dom gibi önemli yapılar görülecektir ve gezilerin ardından tekrar otele geçilecektir. Üçüncü günde Wikersheim, Bad Mergentheim, Rothenburg gibi şehirlere geziler düzenlenecektir. Dördüncü gün de tüm hızıyla devam eden gezi, Dinkelsbühl, Nördlingen, Augsburg şehirlerinin görülmesi gereken yerleri ile sürecek ve ara sıra verilen serbest zamanlar ile de alışveriş gibi işlerin halledilmesine olanak sağlanacaktır.

Seyahatin beşinci ayağı olan, Augsburg, Füssen illeri keşfedilecek ve dünyanın yeni yedi harikası arasında gösterilen Schloss Neusschwanstein Şatosu ziyaret edilecektir. Bu şatoda Romanest tarzını incelemek mümkün. Altıncı günse kahvaltıdan sonra Münih’e doğru yola çıkarak başlamaktadır. Yol üzerinde de ekstra geziler olacaktır. Münih’te; Olimpiyat Köyü, Belediye Binası, Türk Caddesi gibi daha pek çok alana gidilecek ve katılımcılara alış veriş yapmaları için fırsat verilecektir. Geceleme ise yine bir otelde olacaktır. Yedinci gün ise serbest zamana ayrılmış olsa da dileyenler yapılacak olan ekstra gezilere de katılma imkanı bulacaklardır. Sekizinci ve son günde kahvaltıdan sonra serbest zaman ve söylenen saatte Münih Havaalanı’na geçilecek ve Adana’ya tekrar uçulması ile bitiş gerçekleşecektir. Ekstra geziler hakkında ek bilgilendirme yaparsak, bunlarda belirli bir sayı şartı aranmaktadır ve o sayı altında kalan katılımlarda gezi düzenlenmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*