İspanya Fransa İtalya Turları

Son zamanların İspanya & Fransa turları söz konusu olduğunda İtalya turları da bu organizasyonlara dahil olduğu için oldukça kapsamlı bir tur organizasyonları düzenlenmeye başlanmıştır. Eğer yurtdışında harika bir hafta geçirmek istiyor iseniz İspanya & Fransa & İtalya Turları kaçırılmaması gereken fırsatlar arasında yer almalıdır. Kendi bütçenize göre belirleyeceğiniz bir tur şirketiyle 7 gece 8 gün süren unutulmaz bir tatil geçirmeniz mümkündür.

Uçuşunuzdan yaklaşık 3 saat önceden havaalanında olup pasaport ve bilet işlemlerinizi halletmenizi tavsiye ederiz. Firmanız sizleri İstanbul’da hava alanından alarak Barcelona şehrine güvenle ulaşmanızı sağladıktan sonra seyahatinizin ilk gününü başlatmış oluyor. Alanda şehir turu için önceden ayarlanmış otobüsler hazır bulunmaktadır.  İlk olarak Barcelona turu sizleri beklemektedir. La Sagrada, Colon Meydanı, Limanlar, Kraliyet Sarayı, Endülüs Arenası, Kale Semti, Kolomb heykeli gibi birçok eşsiz noktanın panaromik turu yapılmaktadır. Barcelona’da isterseniz turistler için düzenlenen Flamenko gecelerinden birine katılabilirsiniz.

Barcelona’da iki gece konakladıktan sonra Fransa Marsilya’ya geçiş yapılmaktadır. Burada görülmeye değer olarak Notre Dame Baliskası başta olmak üzere şehir turu düzenlenmektedir. Ardından Fransa turunun devamı için Nice şehrine geçiş yapılmaktadır. Nice yürüyüş caddesiyle başlayan turunuz eşsiz manzarasıyla Nice Kalesinde sona ermektedir. Parfümlerin ilk üretimi yapılan Eze uğranılacak yerler arasında yer almaktadır. Daha sonra bir diğer görülecek nokta olan İtalya Cenova’ya geçiş yapılmaktadır. Şehir turundan sonra dönüş hazırlıklarınız için otelinizin yolunu tutarsınız. Son gününüzde rehberiniz bir planlama yapmamış ise otobüslerle havalimanına götürülürsünüz ve dönüş işlemlerinizi başlatarak ilk durağınız olan İstanbul’a gelmiş olursunuz. Böylece 7 gece 8 gün boyunca süren unutulmaz anılarınızda yer alan tatilinizi sonlandırmış olursunuz.

Firmalar genel olarak yukarıdaki şehirleri tercih etmektedirler. Bu turlara katılabilmeniz için pasaportunuzun olması muhakkak gereklidir. Çünkü seçtiğimiz bu ülkelerde vize uygulaması yapılmaktadır. Turlara katılım fiyatları şirketlere göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bu turlar için seyahat sigortası yaptırılması zorunluluğu vardır. Yurtdışı seyahatiniz için yaklaşık olarak 330 avro’dan başlayan fiyatlar dikkat çekmektedir. Ayrıca tur boyunca eşyalarınızdan genel olarak siz sorumlu oluyorsunuz. Firmalar bu konuda bir risk almak istemiyorlar. Yurtdışı seyahatlerinizde ekstra vergilendirmeler bu turlara ödediğiniz paraların dışında kalmaktadır. Firmaların sağladığı en güzel olanaklardan birisi ödemelerinizde kredi kartlarınıza yaptığı taksit uygulamalarıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*