1 Kasım İstanbul Çıkışlı Malta Tur Paketi

Tatil yapmak isteyenler için hazırlanan tur paketi incelendiğinde 1 Kasım tarihinde başladığı İstanbul çıkışlı olduğu ve Avrupa kıtasının en güzel ülkelerinden birisi olan Malta içerisindeki kentleri kapsadığı anlaşılmaktadır. Tatil yapacak olan kişiler 1 Kasım İstanbul çıkışlı Malta tur paketi sayesinde çok farklı bir deneyim yaşama fırsatını yakalamaktadır. Üstelik yapılan kampanyalar sayesinde söz konusu tur paketini satın alacak olan kişiler, normale göre çok daha düşük ücret ödemektedir. Malta’ya gitmek için alınacak pakete ödeme yapıldıktan sonra katılımcılar bu ülkede sadece kendi kişisel harcamalarını karşılayacaklardır. Çünkü diğer harcamalar ve masraflar daha önceden ayarlanmış olup bunların tamamını firmanın kendisi halletmektedir.

Bu şirin Avrupa ülkesine yapılacak olan gezi toplamda 3 gün sürmekte ve katılımcılar İstanbul’da yer alan Atatürk Havalimanı’ndan buraya uçak ile hareket etmektedir. Uçakla buraya gelindikten sonra daha önceden hazırlanan otobüs buradan tatilcileri almakta ve panoramik şehir turuna çıkarmaktadır. Böylelikle burası hakkında genel bir fikir oluşmaktadır. Daha sonra ise konaklama yapılacak olan otele gelinmekte ve insanlar burada bir süre dinlenme fırsatı yakalamaktadır. Ertesi güne bölgeye has bir kahvaltı ile başlayan kişiler daha sonra planlamalar kapsamında ülkeyi gezmeye başlamaktadır. Mosta bölgesiyle başlanan gezide özellikle İkinci Dünya Savaşı yıllarından kalan kiliseler ve benzer yapılar fazlasıyla dikkat çekmekte ve insanları etkilemektedir. Ayrıca isteyenler için ekstra ücret ödenmesi koşulu ile mini geziler de yapılmaktadır.

Mosta bölgesinden sonra ülkenin başkenti olan Mdina’ya gelen turistler burayı dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones dizisinden hatırlamaktadır. Unutulmaz sahnelerin çekildiği kenti çok daha yakından görmek insanlara özel bir deneyim yaşatmaktadır. Buradan sonra ise ülkenin diğer güzellikleri de ziyaret edilmektedir. Unutulmaz bir 3 gün geçiren insanlar, kilise ve diğer yapıların bol bol fotoğrafını çekmekte ve tatile dair anıları yanlarında götürmektedir. T’Pino Kilisesi gelen kişilerin fazlasıyla beğenisini kazanmaktadır. UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine alan yapılar ve bölgeler, tüm güzelliği ile adeta insanları kendisine hayran bırakacak bir güzelliktedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*